22 Eylül 2015 Salı

Japon Dizileri ve Let's Eat 2Son günlerde Japon dizilerine merak saldım, güzel dizileri var. Beğendiğim Japon dizilerini sizinle paylaşmak istedim.  Let's Eat 2  ise keyifle izlediğim güzel bir Kore dizisi. 

Nobunaga no Chef

Türü: Fantastik
Oyuncular:
Yuta Tamamori - Fransız Şef Ken
Mitsuhiro Oikawa - Nobunaga Oda
Mirai Shida - Natsu
Gori - Hideyoshi Toyotomi
Takashi Ukaji - Yoshinari Mori
Takanori Takeyama - Ieyasu Tokugawa
Kitaro - Aşçı Inoue
Bokuzo Masana - Yoshiaki Ashikaga

Konusu
Fransız şef Ken (Yuta Tamamori) zamanda geriye doğru yolculuk yapar ve Sengoku dönemine gider. Zaman kayması seyahati nedeniyle, Ken hafızasını kaybeder ama yine de enfes ahçılık tecrübesini unutmamıştır. Mükemmel ahçılığı sayesinde, Ken sonunda güçlü daimyo Nobunaga Oda (Mitsuhiro Oikawa)'nın şefi olur.

Vampire Boy 
Türü: Romantizm, Fantastik, Okul
Bölüm Sayısı: 10

Konusu: 
Genç öğretmen Natsukawa Makoto'nun sınıfına aniden Romanya'dan gelen ve kendisinin lisedeyken ölen ilk aşkına çok benzeyen gizemli bir öğrenci katılır. Ama aslında Kuromiya Ruka, seçici kişiliği yüzünden vampirliğini tam olarak tamamlayamamış genç bir vampirdir. Bunu sağlayabilmek için de kaderindeki kadını bulmalı ve kanını içmelidir. Ama bir sorun vardır, insanlardan nefret etmektedir.

Rich Man, Poor Woman 

Bölüm Sayısı: 11
Oyuncular:
Oguri Shun 
Ishihara Satomi 
ARATA
Aibu Saki

Konusu:
29 yaşındaki Toru Hinata (Shun Oguri) zengin bir adamdır. O ilk olarak küçük bir odadan internet web stesi yayınlamaya başladı ve hobisi ona çok para kazandırdı. Bu günlerde ise, o sosyalleşmeyi sevmemektedir çünkü yanına gelecek kişilerin parasını istemesinden kuşkulanmaktadır.
Chihiro Sawaki (Satomi Ishihara) bir çok iş bakar ve beklenmedik bir olay nedeniyle Toru Hinata ile çalışmaya başlar. Chihiro Sawaki kısa süre sonra Toru Hinata'nın o kadar da kötü biri olmadığını anlar. Toru Hinata çok saftır ve ayrıca yalnızlığı iyi idare eder. Ayrıca da Chihiro Sawaki onun için bir şeyler hissetmeye başlar...

Mayonaka no panya san


Bölüm Sayısı: 8
Türü: Drama
Oyuncular:
Hideaki Takizawa - Yosuke Kurebayashi
Akito Kiriyama - Hiroki Yanagi
Tao Tsuchiya - Nojomi Shinozaki
Ayumi Ito - Miwako Kurebayashi
Seiji Rokkaku - Yuya Madarame
Tsuyoshi Muro - Sofia
Daiki Fujino - Kodama Mizuno
Aki Maeda - Orie Mizuno
Rie Tomosaka - Ritsuko Shinozaki
Konusu: 
Buranjeri-kurebayashi sadece 23:00-05:00 arası açılan garip bir fırındır. Buranjeri-kurebayashi Fırınını ziyaret eden insanları içeren bir dramadır.


0 yorum:

Yorum Gönderme

Total Pageviews

Son Yazılar

RASTGELE

Popüler Yayınlar